אני באמצע שבוע 28 עם תאומים זהים נכנסתי לשליש האחרון. אני קצת מפחדת שהם ייצאו פגים ושיהיו בעיות שלא תיארתי לעצמי שיכולים להיות .. המשקל של אחד מהם קצת נמוך, האחד שוקל 1 ק״ג והשני 820 גרם. אני מנסה לאכול כמה שיותר אבל יש לי מלא בחילות וקצת קשה לאכול. בעלי כל הזמן מפנק אותי ומבשל כל פעם שהוא יכול, ממש צ'ארמר כזה .
גברת ״מאפין״ הקטנה כל הזמן שואלת ״נו מתי הם ייצאו״? ״מה הם לא רוצים לשחק איתי״?
או ״אמא הבטן שלך ממש ממש גדולה !״ אני משתגעת עליה מתוקה של אמא.
השבוע אני עושה את בדיקת העמסת סוכר של 100 גרם, זה נשמע לי דוחה בטירוף !!!!!
הרופא אמר לי שצריך לקחת בחשבון בגלל המשקל של אחד מהם שהוא נמוך, שאולי הוא ייחשב פג ולקחת בחשבון את האופצייה שאחד מהם ייצטרך להישאר קצת יותר.
אני כולי בחרדות, איך בכלל הוא יודע שככה זה יהיה? למה הוא מלחיץ אותי ככה?
מה נסגר עם הרופא הזה?! במקום לגרום לי להיות רגועה הוא מכניס אותי ליותר סטרס.
בעלי כמובן שניסה להרגיע אותי בבית וכל פעם הוא מנסה להתחנף אליי בשביל שאני לא אהיה בסטרס. אבל המחשבות האלה משתלטות עליך גם מבלי שאת רוצה.
יעלי.

לפני ארבעה חודשים נקלטתי באופן ספונטני להריון עם תאומים ומאז אני רק מנסה לדמיין איך זה יהיה לגדל אותם..כרגע אני בשבוע 19,השבוע האחרון לחודש רביעי, ובחילות והקאות סיימו את עבודתם לקראת שבוע 17 אבל אני מצפה להם עוד בהמשך הדרך לפחות לבחילות כי הרי שכמות העוברים היא פי שתיים מההריון הראשון שלי,ששם היו לי בחילות שחזרו לקראת חודש שמיני,כן באסה אבל לא כזה נוראי אחרי שמחזיקים חבילת אושר בידיים .
אגב ההריון העכשווי מוגדר כהריון בסיכון גבוה מפני שמדובר בתאומים.משמע,אני הולכת המון לראות את הקטנטנים שאוטוטו יתחילו לבעוט בי מכל כיוון.גם לאחרונה גיליתי את זהותם המינית שלהם : אני מצפה בקוצר רוח לשני בנים זהים.
יעלי.

נתחיל מהתחלה :
שלום בננות אני יעל,אמא ל"מאפין" (כך אני מכנה אותה) בת שנתיים,מדהימה מקסימה וחייכנית היא פשוט הקרן אור שלי !
אני בת 34 ונשואה כבר 6 שנים,אמנם לא התחתנתי בגיל צעיר אבל בהחלט מרגישה צעירונת :)
אה כן ... אני גם נושאת ברחמי זוג,כן כן קראתן נכון,זוג עוברים כלומר תאומים/תאומות זהים/זהות עוד מעט נכנסת לשבוע ה- 16 של ההריון.
אצלי במשפחה זה עניין גנטי,אמא שלי היא אחות תאומה כך שזה היה דבר ידוע שיכל לקרות אך בהחלט לא צפיתי את זה מראש,כלומר זו היתה הפתעה גדולה כשהרופא אמר : "יש לי חדשות טובות עבורך :מזל טוב גברת יש לך תאומים".בעלי חטף את השוק של חייו אבל עכשיו הוא מבסוט ולא מפסיק לכרכר סביבי.
אני מזמינה אתכן לעקוב אחר סיפור ההריון המרתק שלי .
יעלי.