אמא בהריון ?

16 יונ' 2016 12:06

שאלות מצחיקות  
מחר אני נכנסת לשבוע 24 ז״א שאני כרגע בשבוע 23+6.בפוסט הקודם הזכרתי את הנושא איך לספר לילדים שאמא בהריון ? ולאחרונה שהבטן כבר נראית הריונית (שבוע 19) החלטתי לשבת לספר להם. הבן שלי כבר בן שנה וחצי והבת 3 וחצי ממש עוד חודש ככה.
הבת שלי יותר הבינה על מה דיברתי וכמובן שהיא הציפה אותי בשאלות למה,איך ומתי חחחח
ולקטן הסברתי שלאמא יש תינוק קטן בבטן, הבת שלי ישר קפצה ואמרה : ״איך יש לו מקום בבטן שלך״? אז עניתי שהוא עדיין ממש קטן וכשהיא תראה שהבטן ממש גדולה אז זה אומר שהוא עוד מעט ייצא מהבטן. ואז כמובן שהיא שאלה כמה זמן זה ייקח? מחר מחרתיים ביום ראשון כשהולכים לגן? הוא יחכה לי שאני יחזור מהגן?
השאלות האלו גרמו לי להתמוסס ממנה .
אגב מצאתי בסוף גן לקטנצ'יק, היה לו קצת קשה להסתגל בחודש הראשון אבל הוא לאט לאט מתרגל הגננת אומרת שזה ייקח קצת זמן שכולם היו ככה ושבסוף הוא לא ירצה ללכת הביתה.
לבינתיים ההריון מרגיש לי סבבה כזה, אני צריכה לקבוע תור להעמסת סוכר לשבוע 28.
העמסת סוכר זו לא הבדיקה הכי כייפית שיש אבל גם לא הכי נוראית בוא נגיד ככה, שיהיה בסדר אני לא דואגת. העיקר שבינתיים הכל בסדר.
המשך יבוא..

אמא פלוס 2    

הבת שהפכה לבן

20 אפר' 2016 10:32

אל תסמכו על מילה של רופא .
הגיע היום (אתמול). עשיתי את הסקירת מערכות סוף סוף.. כמה חיכיתי לזה, אני חושבת שזו אחת הבדיקות שכולן מצפות לה. בגלל שאומרים לך מה מין העובר. אז כשהרופא היה בטוח שהוא ראה בת, התברר שזה בן חחחחחחחחחח
היה מפתיע אבל לא התבאסתי.. סתם אחרי שהרופא בשקיפות אמר בת כבר התחלתי לתכנן בראש קצת, אפילו בעלי אמר לי לא להתחיל לתכנן כי יכול להיות שזה יהיה בן, ומה שיבוא יבוא. כנראה שאני צריכה להתחיל להקשיב קצת לבעלי חחחח.
אני עדיין מתלבטת מתי לספר לקטנטנים על האח החדש שלהם שעומד להצטרף למשפחה. עדיין לא רואים כ״כ בטן, ואני גם ככה מלאה טיפה עוד מלפני ההריון. אני חושבת שאני לא יתכנן את זה פשוט כשישאלו אותי אז אני יישב עם שניהם ואספר להם ויראה להם תמונות שייראה מוחשי כזה.
הקטנצ'יק כבר בן שנה ו-4 חודשים. הוא עדיין אצל אמא שלי, היא שומרת עליו אבל אני חושבת שזהו הוא כבר מספיק גדול וצריך עוד ילדים קטנים סביבו, הוא צריך את הסדר יום של הגן . אני חושבת שאני יתחיל לחפש לו גן ליד אמא שלי ככה היא תוכל להוציא אותו מהגן ולהיות איתו עד שאני יגיע. אל תראו אותי ככה, בטוחה שאמא שלי תסכים..  אמא שלי היא מהאמהות שמוכנות לשמור על הנכד שלהן מתי שרק אפשר אז ככה שאני לא מפילה עליה את העבודה הקשה. היא נורא נהנית מזה, ולפעמים אני גם מפנקת אותה בהפתעות כאות תודה על זה שהיא שומרת עליו.
המשך יבוא..

אמא פלוס 2

אני בהריון !
שבועיים לאחר התחלה של תכנון הריון נוסף, גיליתי שאני בהריון איזה קטע !!
עכשיו אני כבר בחודש שלישי בשבוע 13+2. החלטתי לספר לכן רק עכשיו מחשש שאולי ההריון לא יתפתח או שיקרה משהו וההריון לא ייצא לפועל. אני גם מאוד חוששת מעין הרע  . אבל ברוך השם הכל הסתדר לטובה.
עשיתי שקיפות עורפית שבוע שעבר, הבדיקה עברה בהצלחה והתוצאות היו טובות.קיבלתי תמונה מהבדיקה אני חושבת לשמור על זה. ככה כשאני יספר לקטנטנים יהיה גם מה להראות.
בשקיפות הרופאה אמר שרוב הסיכויים שזו תהיה בת. איזה כיף עוד בת !! אני יודעת שמה שהוא אמר זה לא 100 אחוז אבל לפעמים זה באמת מה שאומרים בשקיפות. אני מקווה... (לא שבן זה לא טוב ).
עכשיו כל מה שנשאר זה לחכות לסקירת מערכות...
המשך יבוא ..

אמא פלוס 2

אני אמא בת 27 ל 2 קטנטנים,יש לי ילדה בת שלוש ותינוק בן שנה,כרגע אני בתכנון של הריון נוסף אני משתדלת לזכור לקחת חומצה פולית כל ערב ועל נושא הספורט אני בכלל לא ידבר חחח.. קצת קשה לעשות ספורט כשיש שני ילדים קטנים וכשעובדים לא בעיר שבה גרים,למרות שיש כאלו שיגידו שתמיד אפשר למצוא זמן.
אני יאמר לכן את האמת,אני אמא צעירה כי התחתנתי מוקדם יחסית (בגיל 24) ומיד נכנסתי להריון ממש חודשיים אחרי החתונה.אז בזמנו זה לא היה מתוכנן בכלל ,ז"א לא השתמשנו באמצעי מניעה וכאלה וידענו מה יכולות להיות ההשלכות לזה,פשוט חשבתי שיש המון בנות שלוקח להן זמן להיכנס להריון או כאלה שקשה להן,אז אמרתי שאולי כדאי שלא למנוע את זה ומה שיקרה יקרה.
בכל אופן כל יום אני נוסעת מאשקלון ליבנה ברכבת וחוזרת לרוב עם חברה מהעבודה.בעלי לוקח את הרכב איתו לעבודה,אז אין לי כ"כ ברירה.
בספטמבר הכנסנו את הילדה הגדולה לגן עירייה ונראה שממש כיף לה שם אבל מבחינת סדר יום זה קצת שונה ממה שהיה לה כשהיא היתה במשפחתון.טוב היא גם יותר גדולה.קנינו לה תיק לגן חדש ובקבוק למים תואם והיא ממש התלהבה וכ"כ שמחה ללכת איתו לגן.האמת שזה קצת הקל עליי בקטע של מלחמות לפני שהולכים לגן.
 אם אני באמת יצליח להיכנס בקרוב להריון אז כנראה שאני יתחיל לחפש מעון לקטנצ'יק כשיהיה בן שנה וחצי.בינתיים הוא אצל אמא בזמן שאני בעבודה כי קודם כל היא גם גרה קרוב,גם שמחה לשמור עליו ובנוסף לכל לשלם על עוד ילד במעון /גן/משפחתון זו הוצאה חודשית שאם אפשר לוותר עליה אז נראה לי עדיף.
המשך יבוא ..

אמא פלוס 2