חודש שביעי !

14 יונ' 2016 10:14

ווואאווו איך שהזמן טס זה פשוט לא נתפס !
לפני ארבעה ימים התחלתי את שבוע 28 נראה לי שאפילו אמא שלי מתרגשת כמוני (שזה מצחיק לעצמו). זה אומר שאני מתקרבת לסוף.
בהקשר לפוסט הקודם לגבי הכרית הנקה שהתלבטתי לגבייה, אז בסוף בעלי החליט ששווה לקנות אותה אם היא תקל לי על הכאבים בגב ותעזור לי לישון טוב בלילה.
האמת שנראה לי שהוא רק רצה שאני יפסיק להתלונן על כאבי גב ושאני יפסיק לזוז מצד לצד בלילה במיטה שאני לא יפריע לו לישון. אבל מה אכפת לי אני קיבלתי את הכרית שנקראת חיבוקית נוחה לשינה, להשען עליה כשאני צופה בטלויזיה או סתם לשים את הראש כשאני קוראת ספר הריון כלשהו חח.   
השבוע החלטתי להסתכל על עגלות ותקשיבו זה לא צחוק, אמאל'ה על המחירים שלהם, אני חושבת שהמחירים לא יורדים מ- 3500 ש״ח, וזה רק העגלה בלי סלקל בלי טיולון.
אני ימשיך לבדוק בינתיים,ואם יש לכן המלצות כלשהן תכתבו לי.
נתראה בפוסט הבא שלי 
ליאורי

איך גדלתי !!

20 אפר' 2016 15:01

נכנסתי לחודש 5 רשמית !
הבטן שלי נראית הריונית לגמרי. ממש כמו גבעונת קטנה שהתמקמה לה על הבטן שלי.
התחילו לי לאחרונה כאבי גב נוראיים. הכאבים ממוקמים בחלק האתחתון של הגב, כאילו ממש ממש קשה לעמוד על הרגליים כי אחרי 5 דקות כבר הכאבים מתחילים לבצבץ ולגדול.
שמעתי שיש חיה כזאת כרית להריון או כרית הנקה שיכולה לעשות פלאים לגב כשאני יושבת או שוכבת ככה שאחר כך בעמידה לא מופעל לחץ כ״כ בגלל שאני יושבת עם הכרית הזאת.
הקטע של הכרית זה המחיר שלה (300 ש״ח) אני עדיין מתלבטת אם לקנות אותה או לנסות להסתדר בלעדייה. אני חושבת שבעלי בסוף יגיד לי : אם את חושבת שזה יישפר לך את הכאבים אז תקני אותה, שווה לנסות״ למרות המחיר.
אולי אפילו אני רק יקפוץ לשילב או מוצצים לבדוק אותה לראות איך היא, ואז זה יעזור לי להחליט.
טוב אז...
נתראה בפוסט הבא שלי
ליאורי.

אני נשואה !!

4 אפר' 2016 14:26

אני לא מאמינה שהתחתנתי ! כן אמרתי את זה .. אני נ ש ו א ה ! ובהריון .
אתן לא תאמינו איזה דברים קרו לי בחתונה :
קודם כל באסה להתחתן כשאת בהריון כי אי אפשר לשתות אלכוהול, כן תתפלאו אבל זה קצת מבאס להיות השפוייה היחידה על רחבת הריקודים ועוד בחתונה של עצמי .
באמצע הריקודים ואחרי שהרימו אותנו על הכיסאות הרגשתי שאם אני עוד שנייה לא ליד אסלה או פח אני מתחילה להקיא על הרחבה.אולי 3 פעמים רצתי לשירותים להקיא !
מזל שהיתה שם חברה טובה שקלטה אותי רצה לשירותים באלגנטיות וגם עזרה לי להתנקות ותפסה לי את השיער .. זאת יאמר לזכותה !
יום למחרת סיפרו לי ששאלו לאן נעלמתי, ואם הכל בסדר..אבל סך הכל עברה חתונה נפלאה נורא נהניתי ..באמת שזאת חוויה של ה- LIFE!
נתראה בפוסט הבא שלי 
ליאורי.
 

נכנסתי לחודש רביעי אתמול ועוד שבוע אני מתחתנת!!! למזלי עדיין לא רואים כ"כ בטן אז יצא לי טוב עם השמלת כלה . אתן לא תאמינו כמה קשה להכין חתונה בחודשיים ועוד בזמן הכי קשה בהריון,כשיש את כל הבחילות וההקאות,כשצריך ללכת ולסגור עם ספקים,ללכת לבחור אולם לעשות הדרכת כלה...בוא נגיד שזה לא היה הכי פשוט וקל.
אבל..עם בעל מפרגן ואוהב כמו שיש לי הצלחתי לעמוד בזה.הוא כל הזמן דאג שיהיה לי נוח חם נעים,הוא תמיד הביא לי מה שהייתי צריכה .
חוץ מזה ..עברנו גם בדיקת שקיפות עורפית שהיתה מרגשת וגם את הסקירת מערכות לפני שבוע ככה ,שזו בכלל היתה בדיקה מלהיבה כי גילינו מה גודל אצלי בבטנונה שלי  .
הרגע שכ"כ חיכיתי לו הגילוי של המין ... אז יש לי : ב ת !!
ואני כ"כ מאושרת אפשר להגיד מבסוטית ובסוטול של החיים!! יואוווו כבר התחלתי לתכנן את החדר של הקטנה, בגדים בוורוד ודובי גדול בחדר..
נראה לי שזה רק הוסיף על ההתרגשות של החתונה שתתרחש ממש עוד שבוע ויומיים י א ל ל ה.
נתראה בפוסט הבא שלי
ליאורי.